Contact opnemen

Wilt u graag in contact komen met  onze   medewerkers?   Onderstaand  treft   u de mailadressen en   mobiele nummers  om  - in dringende gevallen -  met hen in contact te treden.

Managementteam MarketingOost

Wendy Weijdema,   manager Strategie & Onderzoek, wweijdema@marketingoost.nl 
M: 06-14 60 65 28.
Alice Voorhorst, manager Branding, avoorhorst@marketingoost.nl  ,    M:  06-43 48 64 98.
Nico Spit, manager Finance & Control,   nspit@marketingoost.nl,   M:   06-46 21 64 61.
Michelle   Alberts,   management assistent, malberts@marketingoost.nl,   M:   06-57 53 77 19.

Regiomerken

Quirne ter Haar,   merkleider   Twente,   qterhaar@marketingoost.nl,   M: 06-51 20   03   50.
Claudi Groot Koerkamp, brandmanager   Regio Zwolle,   cgrootkoerkamp@marketingoost.nl ,
M: 06-10 93 39 52. 
Elizabeth Stoit,   brandmanager Hanzesteden,   estoit@marketingoost.nl,   M:   06-38 63 23 82.
Jakob Ponstein,   merkleider   Weerribben Wieden,   jponstein@marketingoost.nl,   M:   06-20   00   75   40.
Tamara Toering,   merkleider   Salland en Vechtdal Overijssel,   ttoering@marketingoost.nl,   
M:   06-22 24 18   01.

Pers & PR 

Voor de ontwikkelingen rondom het corona dossier kunt u contact opnemen met Hedwig Duteweerd, hduteweerd@marketingoost.nl,  telefoon:  06-10006970. 

Voor alle persvragen kan contact opgenomen worden met   Gertrude van Keulen, marketingadviseur pers&pr,    gvankeulen@marketingoost.nl,   M:   06-30 99 00 51.

Wilt u ons een bericht sturen? Dan kunt u ook onderstaand formulier invullen:

 
Naam*
E-mail*
Telefoon*
Bericht